Sismak Endüstriyel San.Tic.Ltd.Şti Hizmetlerine Başlamıştır.

Gebze Karcher Yetkili Teknik Servis ve Satış

 

 


Süpürgeler


Elektrik süpürgesinden tam otomatik RoboCleaner'e: Süpürge ürünleri arasında Kärcher markasından beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Makinelerimiz olağanüstü kullanım kolaylıkları ile göz dolduruyor ve yenilikleriyle şaşırtıyor.
Basınçlı Yıkama Makineleri
Pompalar
Süpürgeler
Buharlı Temizlik Makineleri
Buharlı Temizlik Robotu
Şarjlı Süpürge
Şarjlı Cam Temizleyici
Zemin Parlatma Makinesi
Süpürücüler
Aksesuarlar
     
Elektrikli Süpürgeler
1A emiş gücü, QuickClick meme değiştirme sistemi, EasySlider engel geçme: Kärcher elektrik süpürgeleri olağanüstü konfor nitelikleri sayesinde yeni bir standart oluşturuyor.
Su Filtreli Elektrikli Süpürge
Alerjikler için büyük kolaylık: Kärcher su filtreli elektrik süpürgesinden dışarı temiz havadan başka bir şey sızmaz! HEPA 12 ek filtresi mikroskopik boyutlardaki partikülleri bile tutar.
Islak/Kuru Elektrikli Süpürgeler
Her kirle baş eder: Kärcher ıslak kuru elektrik süpürgeleri garajlar, atölyeler, onarımlar ya da özel inşaat işleri için idealdir. Tüm elektrik süpürgelerinden üstündür.
     
     
Halı Yıkama Makinesi
Halılar, sert zeminler, döşemeler ve yataklar için hijyenik temizlik: Kärcher halı yıkama makineleri deterjanlı sıvı püskürtür – ve kirlerle birlikte tekrar emer.
RoboCleaner
Siz yokken yerleri kim temizliyor? RoboCleaner engelleri fark eder ve aşar ve aküyü şarj etmek ve kirleri boşaltmak için kendiliğinden istasyona geri döner.
Matkap Toz Tutucu
Kärcher matkap toz tutucusu vakumlu tutunma fonksiyonu sayesinde tüm yaygın üst yüzeylerde vakumla sabitlenir ve 10 mm'ye kadar matkap ucu kalınlığına sahip olan tüm matkapların tozunu tutar.

 

     Copyright © 2010 Sismak Endüstriyel Temizlik ve Soğutma Ekipmanları Sosyal Hizmetler Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Avangart Tasarım - Web Tasarımında Doğru Adres ...