Sismak Endüstriyel San.Tic.Ltd.Şti Hizmetlerine Başlamıştır.

Gebze Karcher Yetkili Teknik Servis ve Satış

 


Soğutma SistemleriSismak Endüstriyel Temizlik ve Soğutma olarak Soğutma Sistemlerinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:
 

SİSMAK Klima Santralleri

İstenilen iklimlendirme şartını sağlayacak şekilde dizayn edilirler. Darbeye dayanıklı çelik profillerden oluşan ana konstrüksiyona sahiptir. Çift cidarlı yüksek ses ve ısı izolasyonuna sahip galvaniz sactan panellerin dış yüzeyleri poliüretan esaslı toz boya ile boyanır. Fan hücrelerinde geriye eğik kanatlı çift emişli statik ve dinamik balansı alınmış radyal fanlar kullanılmaktadır. Fan-motor grubu titreşime karşı lastik takozlar üzerine oturtulmuş olup kayış-kasnak mekanizmalıdır. Taze hava ve dönüş havası karışımını ayarlayabilmek için damper mekanizması ve filtre sistemi mevcuttur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• 1500-120000m³/h debi aralığı
• Uygulama alanına göre özel tip ve ölçülerde
• Double skin çift cidarlı 25-40 mm camyünü, taşyünü ve poliüretan izolasyonlu, panel yapısı, galvaniz sac üzeri elektrostatik toz boyalı
• Çelik ve alüminyum hücre iskeleti
• Özel contalama sistemiyle tam bir sızdırmazlık
• Öne eğik sık veya geriye eğik seyrek kanatlı, santrifüj çift emişli fanlar
• Kayış kasnak tertibatlı özel gerdirmeli motor grubu
• Titreşim önleyici absorberler
• Yüksek verimli ısıtma ve soğutma bataryaları
• Alüminyum sızdırmaz contalı damper sistemi
• EU-3 ön filtre ve torba filtre kaseti, kolayca sökülüp temizlenebilen filtre elemanı
• DIN1886 normlarına uygunluk
• İkaz ve bilgilendirme etiketleri
• Servis-bakım ve montaj kolaylığı
• ISO 9001,TUV,CE,TSEK belgeleri


   

SİSMAK Soğutma Grupları

Kompresör–kondenser ünitesi yarı hermetik veya scroll kompresör, bir shell and tube tipi kondenser üzerine çelik profilleri ile bağlanmıştır.. Kondenser boruları açılır kapaklar vasıtası ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Yalpa ve trimden etkilenmeyecek şekilde çift likit çıkışına sahiptir. Sistemin düzenli çalışmasını sağlamak amacı ile gerekli ana kesici sigorta, kontaktör ve termiklere haiz bronz kablo nozullu etanj elektrik panosu dizayn edilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Dik ve yatık kompakt, yatay kompakt ve yatay split tip olmak üzere 3 değişik ürün
• 6 - 690kw soğutma kapasitesi aralığında
• Çift cidarlı 25-mm cam yünü izolasyonlu mukavemeti yüksek gövde
• Hermetik scroll veya yarı hermetik pistonlu, kapasite kontrollü kompresörler
• R-407 C gazı soğutucu akışkan
• Özel yüksek verimli kondenser bataryaları ve shell and tube evaparatör
• Dış hava şartlarına uygun tam donanımlı elektrik panosu
• Tüm koruma otomatikleri dahil
• Bakım ve servis kolaylığı
• ISO 9001-TÜV-CE-TSEK belgeli

 
   

SİSMAK Bağımsız İklimlendirme Ünitesi

Bağımsız düşük gürültülü üniteler özellikle ofis içi kurulum için dizayn edilmiştir ve kompresör, kondenser, hava soğutucu, evaporatör, damlama kutusu, fan ve bütün termostatlar ve yardımcı bileşenler gibi bütün gerekli parçaları içerir. Ünitelerin boruları ve kabloları müşterinin zamanını ve parasını korumak için kurulum zamanını ve servis zamanını azaltmak için önceden fabrikada tamamen yapılmıştır.

Bağımsız ünitelerimiz bütün yaşam alanlarına ve teknik alanlara kurulum için tam olarak dizayn edilmiştir. Üniteler 4 den120 kW ye kadar olan bütün genel soğutucularla birlikte kullanılabilirler. Özel yapım üniteler daha büyük kapasitelerle teslim edilebilir. Bağımsız üniteler, kontrol odaları atölyeler, köprüler gibi alanlar için genelde ayrı olarak kullanılan ünitelerdir. Üniteler kanal uygulamaları için uygundur veya tazyik ve ızgara. Düşük gürültü seviyesini yakalamak için özel şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Ünitelerimiz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş yelpazede bir opsiyonel malzemelerle birlikte sunulmaktadır.

   

SİSMAK Fanları

Sismak fanlar için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Mekanın içindeki havalandırma sisteminin gereksinimlerini karşılamak için optimal çözümler için birçok alternatifler mevcuttur.
Ürünler her türlü iklim şartlarına dayanmak üzere, performansa göre maksimum talebi karşılamak için ve kalite sağlamak için geliştirilmiştir. Fanlar elektrikle çalışır, motorlar Batı Avrupa normlarına göre marin kullanımı için yapılmıştır. Fanlarımız bütün çeşitlerde ve yoğunluk derecelerinde mevcuttur, ve sınıf ve devlet gereksinimlerine göre gerekli sertifikalara sahiptir.

Santrifüj Fanlar:
Fanlar düşük,orta ve yüksek basınç uygulamalarına göre teslim edilir. Oksit korumalı alüminyum alaşımlı veya paslanmaz çelik çeşitleri mevcuttur. Fanlarımız büyük miktarda aksesuarlarla verilir. Hafif veya ağır görevler için dizayn edilen çeşitleri mevcuttur. Tipik uygulaması, yaşam alanındaki farklı odalardan havayı emmesi veya küçük alanlı, küçük kanalla yüksek hızlı hava dağıtımı gerektiren odalar için hava emme ve dağıtma işi yapar.

Axial Fanlar:
The axial fanlar boyalı metal, galvaniz metal, marin aşınmasına karşı korumalı alüminyum ve paslanmaz çelik gibi değişik tiplerde mevcuttur. Yüksek derecede prefabrik modeller düşük teslimat süreleri için mevcuttur.
Aksesuarlar, genel zıt flanşlar, titreşim damperleri ve kanal sistemine esnek bağlantı için zıvanalar ve basınç kenarlarıdır. Fanlar iç ve dış kurulum için standart uygulamalı olarak mevcuttur ve ya özel uygulamalı olarak üst kanal montajı. Fanlar, değişik sayılarda havalandırma davlumbazları, damperler ve susturucular ile en iyi performans için verilir.

Spark-proof ve Explosion-proof Fanlar:
Uygun gemi alanlarında mesela; kimyasal tankerler, petrol tankerleri, gaz taşıyıcılar ve özel kargo gemilerinde çok katı güvenlik kuralları mevcuttur. Sismak Endüstri bu tip alanlara kurmak için geniş yelpazede özel fanlar üretir

   
   

SİSMAK Kanal Sistemi

SİSMAK Spiro boru hattı sistemi, spiral boru kanalları ve ve gerekli spiral parçaların havayı mekanın içine ve havalandırma gerektiren bölgelere dağıtır. SİSMAK Spiro kanal sistemi özellikle yaşam alanları için dizayn edilmiştir. Bütün parçalar standartlara göre üretilmiştir.

İzoleli Spiro boru sistemimiz galvaniz metal levhadan yapılmıştır ve 15 mm kalınlıkta bir keçe metal levhalar arasına yerleştirilmiştir. Borular ve izolasyon kolay kurulum için sabitlenmiştir. Galveniz metal levhaların içindeki ve dışındaki izolasyon, kış süresince sıcaklık kaybına karşı üst düzey bir garanti sağlar, ve yazında soğutma sırasında terlemeyi önler.

SİSMAK izolesiz Spiro kanal sistemide galvaniz metal levhadan yapılmiştir, fakat izolesiz tek metal levhadan oluşur. Bu sistem genellikle mekanın içindeki kullanılmış havayı açık bölüme taşımakta kullanılır, ve dışarıdaki havayıda mekanın gerekli bölümlerine taşımada kullanılır.

SİSMAK Spiro boru sistemi kurulumu kolaydır ve sıkıca bağlandığını garanti etmek için özel contalarıyla birlikte kurulur.SİSMAK Yedek Parça

Yedek Parça ve satış sonrası servis

Satış sonrası departmanımız, müşterinin bağlantısı ve yedek parçaya ve kuruluma ulaşma yoludur. Kurulu sistemlerin düzenli takibi her müşterimize verilir. Danışmanlık ve tavsiye işleri alternatif ve sistem geliştirmesi geldiği zaman, ne zaman kural koyucu otoriteler ihtiyaç duyduğu zaman ve ya yeni ve daha iyi teknoloji mevcut olduğu zaman.

Personelimiz ürünlerimizin müşteri beklentilerini karşılamak için çalışmaya devam etmesini sağlar. Yedek parça servis departmanımız her zaman elinizin altında olacaktır. Çeşitli servis programları mevcuttur. Talepteki servisten, sistem yönetimine teşvik edici bakımlar için servis kontratları. ATASAN sizin için serviste olacaktır, problemleriniz kritik düzeye gelmeden önce profesyoneller onları analiz etmeye ve çözmeye hazır olacaktır. Pürüzsüz bir bakım yapmak ve kurulu sistemin kapalı kalma süresini en aza indirmek için, ATASAN servis sisteminin etkili bir bölümü olarak elinde büyük miktarda yedek parça stoğu bulundurur.

Bizim uluslararası temsilcilerimizle ve iş partnerlerimiz birleşmesiyle, müşteri memnuniyetini sağlamak için azami gücümüzle çalışacağız.

Temizleme ve Geliştirme

Biz son teknoloji temizleme malzemelerine sahibiz, bunlar bizim kanal sistemini ve hava değerlendirme sistemini temizlememizi ve geliştirmemizi sağlar. Işık kaynağı olan uzaktan kumandalı video kamera kullanarak kanal sistemi içeriden denetlenebilir. Bu teknolojiyi kullanarak, temizlemeden önce ve sonra durum kâğıda dökülür. Personelimiz bu tip işler için kalifiyedir. Bu gemiler için, yıllar boyu ticari kullanımdan sonra sürekli önemini artırmaktadır.

   
   
     Copyright © 2010 Sismak Endüstriyel Temizlik ve Soğutma Ekipmanları Sosyal Hizmetler Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Avangart Tasarım - Web Tasarımında Doğru Adres ...